Open careers / Otevřené pozice

Welcome in Advantech Czech s.r.o.,
Do you want to join our team?  Take a look at the offer of current vacancies and do not hesitate to contact us for more information!
We are looking forward to you!

Vítejte v naší společnosti,
Chcete se připojit k našem týmu? Podívejte se nabídku aktuálních volných míst. Zaujali jsme Vás? Napište nám nebo zavolejte pro více informací!

Hardware test inženýr | R&D

Plný úvazek (40 hodin týdně)
Junior
Ústí nad Orlicí, CZ
23.2.2021

Co bude Vaší hlavní zodpovědností:

  • Testovat elektroniku a finálního provedení průmyslových routerů Advantech, v naší vlastní laboratoři i v laboratořích našich partnerů a certifikačních agentur
  • Připravovat a provádět vývojové testy dle dohody s vývojáři.
  • Připravovat a provádět testy dle regionálních a mezinárodních norem a předpisů,
  • Připravovat a provádět měření EMC, zátěžové stres testy, klimatické zkoušky, drátových a bezdrátových komunikačních rozhraní a další.
  • Automatizovat testovací úkoly pomocí skriptů v Bash, Python apod.
  • Vytvářet záznamy o testech dle interních směrnic nebo dle požadavků jednotlivých agentur.
  • Operativně řešit problémy, které při testování nastanou.
  • Asistovat v průběhu měření a testování v akreditovaných laboratoří, bude-li to potřeba, což obnáší občasné cestování služebním autem pro republice, a někdy i do zahraničí.
  • Pracovat v rámci týmu s ostatními testovacími inženýry, vývojáři elektroniky nebo software a dalšími profesemi

Zobrazit detail

DevOps Inženýr | R&D

Junior
Brno, CZ
30.3.2021

  • Podílet se na rozvoji B2B řešení pro dálkovou správu celulárních routerů Advantech, wadmp.com
  • Spravovat aplikační servery (předvším Linux, v menší míře Windows) v prostředí Azure, s využítím skriptů v Bashi a Pythonu
  • Mít na starosti deployment aplikací a CI/CD nástrojů
  • Dohlížet na běh poskytované služby, updatovat ji a udržovat v chodu
  • Instalovat a konfigurovat služby, zejména u evropských zákazníků
  • Příležitostně cestovat, pokud to bude potřeba k úspěšnému dokončení nasazení nové instance
  • Dále se profesně rozvíjet, učit se nové technologie a aplikovat je ve své práci

Placená stáž ve Vývojovém oddělení | R&D

Částečný úvazek
Junior
16.2.2021

Jako Stážista Vývojového oddělení budete mít možnost komplexně si osahat oblast testování v naší společnosti nebo se i dostat k jiným oblastem, které mohou zahrnovat tvorbu aplikací v Pythonu nebo C#. Budete se tím podílet na vývoji celulárních routerů, jejich softwarového vybavení a serverového řešení pro jejich vzdálenou správu.

  • Možnost zaměřit se na oblast, která Vám bude nejbližší:
  • testovat elektrické, mechanické a environmentální vlastnosti vyvíjených routerů, dle lokálních i mezinárodních norem, v lokálních a externích laboratořích
  • Sestavovat testovací systémy třeba s desítkami vzájemně propojených routerů a jiných zařízení
  • navrhovat a tvořit testovací přípravky
  • Tvořit a upravovat testovací skripty v jazyce Python pro automatizované testování routerů nebo serverové aplikace, přitom využívat testovací framework Selenium
  • Manuálně testovat routery a servervou aplikaci tam, kde ještě nikdo automatizaci neprovedl - nebo to testování sám zautomatizovat
  • Popřípadě je možnost sáhnout do úplně jiné oblasti:
  • Tvořit a upravovat aplikace v C, JavaScriptu, Pythonu nebo C#
  • Udržovat a rozšiřovat popisy routerů ve formátu JSON, používat k tomu různé nástroje, případně si je sám vytvořit nebo naprogramovat

SW Test inženýr | R&D

Junior
13.4.2021

  • Testovat software v celulárních routerech Advantech - jak manuálních, tak za použití testovací platformy a skriptů v jazyce Python.
  • Analyzovat objevené problémy, snažit se je reprodukovat v naší laboratoři, a podílet se na hledání příčin chyb a navrhování řešení (RCA).
  • Dokumentovat testovací postupy a jejich výsledky, připravovat souhrnné zprávy o testování software pro certifikace a release.
  • Nadále rozvíjet testovací platformu, rozšiřovat podíl automatizovaných testů.
  • Vzdělávat se v oblasti testování software a tvorby software, především v oblasti embedded zařízení.

Hlavní účetní | Finance

Senior
11.5.2021

Jaká by byla náplň Vaší práce?

  • Zajištění kompletní účetní agendy společnosti
  • Vedení malého týmu účetních
  • Zpracování měsíčních a ročních účetních závěrek a výkazů
  • Zpracování DPH a daňové agendy
  • Spolupráce s finančním ředitelem
  • Spolupráce s auditory, daňovým poradcem a externími úřady
  • Vytváření a udržování směrnice a systému účetnictví
  • Zajištění agendy bank

HR Contact / Kontakt na personalistu

Bc. Anna Martincová

HR Manager
anna.martincova@advantech.cz
+420 605 454 225

Advantech Czech s.r.o.
Sokolská 71
Ústí nad Orlicí
562 03

Jsme součástí programu "Rozvoj vzdělávání a potenciálu zaměstnanců Advantech".